Floral

کیف ابزار

معرفی به دوستان اشتراک گذاری
کیف ابزار مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد

کیف ابزار یک کیف برای نگهداری ابزارآلات با تعداد جیب و محفظه هایی برای قرار دادن انواع ابزارآلات می باشد.خرید کیف ابزار ساده است و باید یر اساس ابعاد مورد نظر و تعداد جیب و محفظه نگهدارنده انتخاب شود.اما می توان به چند نکته مهم دیگر نیز برای خرید کیف ابزار توجه کرد.

کیف ابزار مناسب باید دوام و کیفیت مناسب،تعداد جیب کاربردی،و جنس پارچه مناسبی داشته باشد.

کیف ابزارها از پارچه های محکم مانند برزنت دورو و یا چرم ساخته می شوند.

طراحی کیف ابزار باید به نحوی باشد که فضا برای نگه داشتن و اتصال ابزارآلات کاربردی مختلف مانند متر،آچار،انبرآلات و... داشته باشد.

نوع دوخت،زیپ به کار رفته  در کیف ابزار باید بهترین کیفیت را داشته باشند و بعد از چند بار باز و بسته کردن زیپ و یا حمل کیف،آسیبی به کیف ابزار نرسد.

هر چقدر کیف ابزار تعداد جیب بیش تری داشته باشد تا بتوان تمامی ابزارآلات را در جای مناسب قرار داد .پس هر کیف ابزار متناسب با اندازه اش،هرچه تعداد جیب بیش تری داشته باشد کاربردی تر است.

حلقه های D شکل با سایزهای مختلف که برای نگه داشتن بند کیف ابزار و یا نگه داشتن برخی ابزار به کار می روند،باید از فولاد محکم باشند و به راحتی آسیب نبیند.

بهتر است که کیف ابزار،دارای کفی ضدآب باشد،تا اگر روی سطحی مرطوب و یا خیس قرار بگیرد به ابزارآلات آسیبی نرسد.

کیف ابزارها تنوع زیادی دارند،و می توان تعداد زیادی امکانات به آن اضافه کرد.برای مثال می توان دسته فلزی با روکش اضافه کرد.

برای داشتن کیف محکم تر یک قالب محکم پلاستیکی باشد و پارچه روی آن باشد،در واقع یک کیف محکم برای نگه داشتن ابزارآلات.

شکل ظاهری کیف ها،نحوه باز شدن جیب های داخلی و خارجی،سایز جیب ها و... همه می توانند انواع مختلفی داشته باشند و متناسب با نیاز کاربر انتخاب شوند.

نظرات

 
   
 
Captcha