Floral

پیچ دستی

معرفی به دوستان اشتراک گذاری
معرفی چند نوع از پیچ دستی

پیچ دستی یک وسیله برای فشردن قطعات چسب خورده و نگه داشتن  و مونتاژ قطعات می باشد.پیچ دستی ها بر اساس سایز بازو و فک دسته بندی می شوند که بر اساس سانتی متر و یا اینچ نشان داده می شوند.پیچ دستی ها تنوع زیادی دارند،از نوع کاربرد تا جنس دارای انواع مختلفی هستند.نگه داشتن قطعات به وسیله پیچ دستی کاربرد مشخصی هست،اما در مورد زمانی که قطعات را با چسب به هم می چسبانید،باید بعد از چسب زدن قطعات را با پیچ دستی به هم محکم پرس کنید.

پیچ دستی انبری:

گیره های انبری سرعت کار را بسیار بالا می برند به خصوص در مواقعی که استفاده از پیچ دستی های تخصصی تر لازم نیست.پیچ دستی انبری به صورت فنری می باشد و به شکل انبر و با فشار دست به راحتی باز می شوند.

پیچ دستی های فشاری(کلمپ یا تفنگی):

کارکردن با پیچ دستی های فشاری بسیار راحت است و اصلا کاربر را خسته نمی کند و با داشتن ماشه به راحتی باز و بسته می شوند.برای محکم کردن فک متحرک در این نوع پیچ دستی نیازی به پیچ نیست و همان ماشه، کار پیچ در پیچ دستی های قدیمی را انجام می دهد.

پیچ دستی 90 درجه:

از گیره 90 درجه برای نگه داشتن گوشه های 90 درجه استفاده می کنند.می توانید اتصالات در گوشه ها را چسب بزنید و با گیره 90 درجه نگهدارید.این نوع پیچ دستی در کابینت سازی بسیار کاربردی می باشد.

پیچ دستی دو پیچ گوشتی:

برای نگه داشتن و چسباندن زهوارهای نیمگرد و اتصالات نظیر آن از گیره دو پیچ گوشتی استفاده می کنند.حتی برای نگه داشتن محکم و موقت قطعات نیز استفاده می شود.

تنگ تسمه ای نیز یک مدل پیچ دستی است که در مبل سازی،قاب سازی و قطعات با زوایای مختلف به کار برده می شوند.تسمه در تنگ ها از جنس های مختلف مانند فلزی،طنابی،پارچه ای و... ساخته می شوند.

نظرات

 
   
 
Captcha  
محمد سعادت
0DisLike
0Like

سلام وقت بخیر پیچ دستی ۹۰ درجه موجود دارید؟ لطفا قیمت اعلام بفرمایید. سپاس. ۰۹۳۶۳۰۹۰۰۳۲ محمد سعادت

مدیر سایت

سلام خیر نداریم