Floral

ابزار و فناوری

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

یا توجه به پیشرفت فناوری و تکنولوژی،و استفاده هر چه بیش تر از گوشی های هوشمند،ابزارآلاتی که امکان ارتباط با گوشی های هوشمند داشته باشند روز به روز در حال افزایش هستند.

در دوره ای که گوشی های هوشمند،تاثیر زیادی در زندگی بشر پیدا کرده است و هر گونه تکنولوژی و گجتی که بتواند به نحوی با گوشی های هوشمند کاری از پیش ببرند،طرفداران زیادی پیدا می کنند،در صنعت ابزار نیز،هر ابزاری که قابلیت ارتباط با تلفن های هوشمند را دارند روز به روز در حال گسترش می باشند.هر چند این تکنولوژی در صنعت ابزار هنوز در ایران کارایی چندانی ندارد،ولی در این جا می خواهیم گجتی را معرفی کنیم که گوشی هوشمند شما را به یک متر لیزری تبدیل می کند.

به گزارش سایت کلیک،سایت خبری فناوری و اطلاعات،این گجت به اندازه یک بند انگشت می باشد ولی کمک شایانی به مهندسان،طراحان،مشاوران،املاک و شاغلان در خدمات ساختمانی می کند.

این گجت که ipin نام دارد مانند یک هدفون به جک 35 میلی متری متصل می شود و عملکرد متر لیزری را به گوشی هوشمند اضافه می کند.

اگر می خواهید که دستگاه های زیادی با خود حمل نکنید،با خرید ipin و نصب نرم افزار آن روی گوشی هوشمند خود،با گرفتن یک عکس،همه ابعاد داخل عکس را بادقت بالا اندازه گیری و ذخیره کنید.

خبر برگرفته از سایت : www.click.ir

نظرات

 
   
 
Captcha  
شایان
0DisLike
3Like

این محصول را از کجا و چطور میشود تهیه کرد ؟

مدیر سایت

سلام.این محصول رو از چاهایی که گجت می فروشند می تونید تهیه کنید.اما برند رونیکس مترهای لیزری ای داره که از طریق اپلیکیشن به گوشی همراه وصل می شوند.